Napalm

..: Budynki :.. ..: Jednostki :.. ..: Misje :.. ..: Porady :.. ..: Instrukcja :..

TIPS & TRICKS


1. Uważaj na tyły swojej bazy. Podczas gdy ty przeprowadzasz atak na bazę wroga, on nie tylko odpiera ataki, lecz także szuka drugiego sposobu, aby zajść Cię od tyłu.

2. Nie pozwól aby wróg zniszczył Twoje jednostki Oil Tanker. Jeżeli jest taka potrzeba, zatrzymaj go. Najwyżej później dojedzie do rafinerii.

3. Sztuczna inteligencja komputera jest wysoka. Atakuje to, co przyniesie najwięcej szkody lub pozwoli uzyskać przewagę. Walcząc, zwróć na to szczególną uwagę.

4. Staraj się tworzyć grupy jednostek i wykorzystywać klawiszologię do szybkiego przemieszczania się między nimi i wydawania im rozkazów.

5. Przechwytuj wrogie budynki. Opłaca się.

6. Gdy skończy się ropa w wieży wiertniczej, zniszcz ją i wybuduj nową. Twój Oil Tanker będzie mógł zrobić jeszcze trzy kursy do tej wieży. Następnie ropa znowu się skończy. Znowu zniszcz wieżę i wybuduj nową. Można to powtarzać w nieskończoność. Doskonale sprawdza się w większości misji, gdzie ropa jest na wagę złota, bo jednostki muszą być stale produkowane. Pamiętaj, aby pierwszą jednostką, którą wybudujesz po ponownym postawieniu wieży był Oil Driller!

7. Po przechwycenie wrogiej fabryki można produkować dostępne w niej jednostki.