Napalm

..: Budynki :.. ..: Jednostki :.. ..: Misje :.. ..: Porady :.. ..: Instrukcja :..
..: 01 :: 02 :: 03 :: 04 :: 05 :: 06 :: 07 :: 08 :: 09 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 :: 15 :..

MISJA 05


Misja 05 Gdy już będziesz mógł buduj, buduj, buduj. Najlepiej tworzyć formacje złożone z jednostek Light Tank i Bazookers. Ustawiaj je w pionowych rzędach w miejscu skąd nadciągają Roboty. Najlepiej sprawdza się ustawienie: linia czołgów, linia Bazookerów, linia czołgów, linia Bazookerów itd. Pamiętaj, aby nie zaprzestawać budowy, nawet wtedy gdy przeprowadzasz atak. Jednostki zniszczone zastępuj nowymi i wycofuj je do naprawy. Powoli przesuwaj się na zachód, w kierunku szerokiego przedpola. Gdzieś w okolicy, po wschodniej stronie znajduje się wieża wiertnicza, którą warto zdobyć. Roboty nadciągają z dwóch przesmyków na południowo-wschodnim i południowo-zachodnim krańcu mapy. Jeżeli zaatakujesz to wschodnie, Roboty powinni się trochę opanować. Da Ci to czas na zajęcie ich baraków i produkcję Flamerów, którzy pomogą Ci zniszczyć bazę.

Jeżeli nie przejmiesz budynku, lecz go zniszczysz, upewnij się, że w miejscu gdzie się on znajdował stoi jakaś Twoja jednostka. W innym wypadku, wróg ponownie wybuduje tutaj budynek.

Gdy opanujesz wschodnią część mapy, rozpocznij inwazję od zachodu. Postaraj się tutaj przemycić inżynierów, którzy pomogą przejąć rafinerię. Obok niej będziesz mógł postawić działka, które wspomogą dzieło zniszczenia.