Napalm

..: Budynki :.. ..: Jednostki :.. ..: Misje :.. ..: Porady :.. ..: Instrukcja :..
..: 01 :: 02 :: 03 :: 04 :: 05 :: 06 :: 07 :: 08 :: 09 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 :: 15 :..

MISJA 04


Misja 04 Ropa jest na wschodzie. Po 4 minutach, od strony dżungli na północnym-zachodzie nadciągnie wróg. Spróbuj więc na początku zablokować właśnie przejście do tamtego regionu. Następnie wyślij Bugee w kierunku wschodnim, a następnie na południe wzdłuż krawędzi. Znajdziesz źródełko. Postaw wieżę wiertniczą. Zapewnij temu miejscu i trasie przejazdu Oil Tankera eskortę. Jednostki ustaw pomiędzy drzewami a południowym krańcem dżungli.

Gdy będziesz miał zapewniony stały dopływ gotówki, zablokuj od północy przejście między dżunglą a bazą wroga. Na wschód od bazy wroga jest kolejne źródełko. Jeżeli uda Ci się je zdobyć, możesz skierować się na północ stąd i pokusić o atak na bazę wroga "od tyłu". Jest tam zresztą kolejne źródło. Pamiętaj jednak, że zdobycie źródełka na wschodzie i pozostanie pasywnym spowoduje, że wróg rozpocznie akcję odbicia szybu. Gdy na południowym-wschodzie pojawi się konwój, zatrzymaj go w okolicy drzew. Postaraj się czym prędzej zniszczyć wieżyczki wroga. Spróbuj przechwycić Repair Facility.

Przy odrobinie szczęścia, misję daje się ukończyć w 25 minut. Pamiętaj, że od momentu gdy pojawia się konwój musisz stale atakować, gdyż jednostki Humans za wszelką cenę będą chciały go zniszczyć.