Napalm

..: Budynki :.. ..: Jednostki :.. ..: Misje :.. ..: Porady :.. ..: Instrukcja :..
..: 01 :: 02 :: 03 :: 04 :: 05 :: 06 :: 07 :: 08 :: 09 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 :: 15 :..

MISJA 09


Misja 09 Kolejna prosta misja. Należy zniszczyć wszystkie wieże wiertnicze wroga. Jest ich dziesięć. Dwie są na wschód od Twojej bazy, tuż za piramidą. Kolejne trzy znajdziesz w północno-zachodnim rogu mapy. Ostatnie pięć są na południu bazy wroga.

Na początek wyślij Oil Drillera do źródełka. Gdy wybudujesz rafinerię niedaleko będziesz miał dwa Oil Tankery. Szybko się opróżni to źródło, ale uzyskasz całkiem sporą ilość pieniędzy (około 12000). Przy okazji, bazę również powinieneś mieć już wybudowaną. Zablokuj wjazd do Twojej bazy. Wykorzystaj Defence WS02. Jeżeli chcesz wykorzystaj Defence WS01, umieść je na wybrzeżu, najdalej od bazy. Nie są jednak konieczne w tej misji. Wyprodukuj trzy Mobile Bombery i wyślij je do najbliższych wież wiertniczych. Wysadź je. Teraz wybuduj siedem Mobile Bomberów. Cztery skieruj na południe i zniszcz to, czego tam szukasz. Pozostałym trzem musisz zapewnić ochronę w postaci Antigravów. Gdy będą zmierzać na północ, do ostatnich trzech wież, Antigravy powinny atakować wszystkie jednostki, które będą podążać w ich kierunku. Pamiętaj, aby Mobile Bombery jeździły w odstępach. Jeżeli stracisz jednego, będzie to mniejsza strata niż stracić trzy.

Bardzo ważnym elementem jest zabezpieczenie północno-zachodniego rogu bazy przy pomocy Defence WS02. Bardzo często helikoptery wroga lubią się tędy zakradać.