Napalm

..: Budynki :.. ..: Jednostki :.. ..: Misje :.. ..: Porady :.. ..: Instrukcja :..
..: 01 :: 02 :: 03 :: 04 :: 05 :: 06 :: 07 :: 08 :: 09 :: 10 :: 11 :: 12 :: 13 :: 14 :: 15 :..

MISJA 06


Misja 06 Do bazy wroga należy wysłać szpiega. W rzeczywistości chodzi o jednostkę Technician. Masz na to tylko 30 minut. Nie jest to dużo i trzeba działać szybko.

W pobliżu bazy nie ma źródełka. Najbliższe znajduje się po drugiej stronie wybrzeża, na północnym-wschodzie. Wyślij tam jako eskortę kilka jednostek Rocket Launcher. Rozbuduj bazę. Wróg atakuje od południa. Niedaleko źródła na południowym-wschodzie jest przesmyk. Zablokuj go. W przeciwnym razie przedrą się tędy spore ilości wrogich jednostek, które zniszczą szybko Twoją niebronioną bazę. Na wschód od tego miejsca jest źródło ropy. Humans starają się je przejąć (o ile jeszcze tego nie zrobili). Musisz zdobyć to źródła i uważać na południe, gdyż wróg też stamtąd nadciągnie. Staraj się na początek skierować wszystkie swoje Oil Tankery (wybuduj jakieś dodatkowe) do najbliższego źródła. Gdy się skończą zasoby dopiero wtedy skieruj je do tego drugiego.

Aby rozpocząć atak musisz uzbierać trochę jednostek (i to w miarę szybko) na południe od tej drugiej wieży. Jako pierwsze napotkasz trzy Cannon Nest. Na zachód od nich jest radar i Command Base. Bazy bronią kolejne działa i trochę cięższych jednostek.

Wykorzystaj przewagę jednostek Rocket Launcher do zniszczenia działek. Gdy zniszczysz dwa działka zaatakuj radar (możesz wysłać tu sabotażystę). Przygotuj sobie teraz dwóch techników , aby w odpowiednim momencie (jednocześnie!) zajęli bazę.